Açık Parfüm Bayilik

Royal Platinum olarak Türkiye'deki ve Dünyadaki parfüm satış ağımızı hızla genişletiyoruz. Sizler de düşük maliyet ile kısa sürede karlı bir işe sahip olmak istiyorsanız; bu ailenin bir parçası olmaya ve bizimle büyümeye davetlisiniz.

İşletme sahibi olmanın avantajlı seçenekleri arasında yer alan bayilik işlerinizin doğal yollarla artmasına katkı sağlayacaktır. Bayilik sisteminin avantajlarından bahsetmek gerekirse; marka değeri oluşturmak adına çaba harcamanıza gerek kalmaz. Çünkü hali hazırda ortaya çıkarılmış bir marka değerinin temsilcisi konumunda yer alırsınız. Bu durumda kendi müşteri portföyünüzü yaratmanıza gerek kalmaksızın, markanın yarattığı müşteri portföyü pastasından kendi payınıza düşeni alırsınız. Açık parfüm bayiliği günümüzde giderek yaygınlaşan açık parfüm kullanım oranı değerlendirildiğinde yükselen bir değer olarak ifade edilmektedir. Kullanıcıların; markaların sıradanlaşan kokularının dışında yeni kokular denemek istemesi açık parfüm kullanım oranında ciddi artışa neden olmaktadır. Bu artışın bir diğer sebebi ise ekonomik kaynaklıdır. Markaların küçücük parfümler için yüksek ücretler talep etmesine karşın parfümlerin her bütçeye dost yaklaşımı sayesinde müşteri portföyü doğal olarak artmaktadır.
fr
Parfüm bayiliğinde parfüm üretimi için herhangi bir çabanız olmasına gerek yoktur. Tedarikçiniz olan “genel merkez” sizlerin taleplerine uygun olarak parfümleri adresinize kadar ulaştırmaktadır. Bu sayede sizler sadece kendini ispatlamış bir markanın ürünlerini satmakla yükümlü olmaktasınız. Ayrıca bayilik sistemindeki kalite standartları gereğince belirli standartlara sahip işletme konsepti hazırlanarak müşterilerin farklı şubelerden aynı kalitede hizmet alması sağlanmaktadır. Kurumsal kimliğe sahip bir işletmenin patronu olarak ihtiyaç duyduğunuz her an da “genel müdürlük” tarafından destek almanız mümkündür. Yüksek müşteri memnuniyetine sahip bir firmanın bayiliğini alacağınız için müşterilerinizin kaliteniz hakkında emin bir izlenimi oluşacaktır. Parfüm bayiliği alan işletmelerin reklam çalışmaları için harcayacağı binlerce liraya da ihtiyacı kalmamaktadır. Çünkü tüm reklam ve pazarlama çalışmaları genel merkez tarafından sağlanmaktadır. Günümüz teknolojisi kullanılarak yenilikçi bir bakış açısı ile faaliyetlerine devam eden parfüm markasının bayisi olmak gelecekte değişecek olan beklenti ve ihtiyaçlara anında yanıt vermenize olanak sağlamaktadır. Vizyon ve misyon konusunda yüklenen sorumluluklarınıza uygun olarak açık parfüm bayiliği uzun yıllar işletmeniz için büyük avantaj sağlayacaktır. Herkesin kendine özel kokuyu araması, yüzlerce çeşit koku arasından beğendiğini seçme özgürlüğüne ihtiyaç duyması açık parfüm sektörünün giderek değer kazanmasını sağlamaktadır.

Açık Parfüm Markaları

Parfümünüzün kokusu çoğu zaman kendi kokunuzun önüne geçer. Bu sayede parfümün kokusu kendi kokunuz gibi algılanır. Günümüzde parfüm kullanımının her geçen gün giderek yaygınlaşması açık parfümlere olan taleplerinde artmasını sağlamaktadır. Markalara ait kokuların belirli standartlar çerçevesinden çıkamaması kullanıcıların hayal ettikleri kokulara ulaşmalarını zorlaştırmaktadır. İşte tam bu noktada açık parfüm markaları ön plana çıkmaktadır.

Alt ve üst notalarda yer alan aromaların farklılaşması ile kullanıcıların hayal ettiği kokulara ulaşması oldukça kolaydır. Bu nedenle açık parfüm markaları, kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına oldukça avantajlı bir konumda yer almaktadır. Açık parfüm franchising bu nedenle dikkat çeken konular arasında yer almaktadır.

Royal Platinum açık parfüm franchising imkanı ile ülkemizin dört bir köşesinde en çok tercih edilen kokuların büyüsünü sürdürmeyi hedefliyor. Günümüz koku trendlerine uygun olarak hazırlanan parfümlerle birlikte, klasikleşen ve belirli kitle oluşturmayı başarmış kokular aynı raflarda yan yana dururken çevresine koku şöleni yaşatacaktır.

Açık parfüm markalarının kullanımının yükselen bir değer olarak görülmesi ülkemizde kullanıcıların parfüm kokularında yenilikçi ve kendini yansıtanlara değer verdiklerini göstermektedir. Tarzın bir parçası olarak düşünülen parfümler geniş bir yelpazede farklılaşarak herkesin beğenisini kazanacak çeşitliliğe sahip olmaktadır.

Zevklerin ve renklerin bireysel olarak farklılaşması bu farklılaşmayı parfümlerde de görmemize neden olmaktadır. Bu nedenle açık parfüm marka üreticileri herkes tarafından beğenilecek ortam bir koku üretmek yerine, bireysel olarak kokuların ayrı ayrı beğenilebileceği bir portföy oluşturulması yoluna gidilmektedir. Böylece herkesin kendine özgü bir kokusu olması sağlanmış oluyor.

Açık parfüm aslında sıradanlıktan çıkarak özgürlüğe atılan adımı ifade etmektedir. Kokuların belirli kalıplara sığdırılmadan özgürce birbirine karıştırılmasını sağlıyor. Alt ve üst notalarda hangi kokulara ihtiyaç duyuyorsanız o kokuları kullanma fırsatına sahip oluyorsunuz. İşte tam olarak bu durum açık parfüm franchising avantajları arasında yer alıyor. Kullanıcılardan gelen talepleri doğru olarak değerlendirerek hedef kitleye doğru kokuları sunmak açık parfüm kültürünün doğasında yer almaktadır.

Açık parfüm markalarının etkisinin ülkemizin her köşesinde giderek artması bu alanda gerçekleştirilen çalışmaların yükselen bir ivme kazanmasına katkı sağlamaktadır. Doğru adımlar atıldığında açık parfüm çok geniş müşteri portföyüne ulaşmanızı sağlayacaktır.


En İyi Açık Parfüm Markası

En iyi açık parfüm markası hangisi? sorusuna cevap vermeden önce Royal Platinum hakkında bilinenler ve bilinmeyenler ilgili bilgileri geçtiğimiz bu makalede, açık parfüm ve bayilik modelleri ile ilgili bilgilere yer verdik.

Royal Platinum markası, Kocaeli şehrinde 2014 yılında yolculuğuna başladı. Açık parfüm sektörüne yeni bir vizyon ve marka anlayışı getiren Royal Platinum, sunduğu birbirinden güzel koku ve parfümleri ile tüm Türkiye genelinde hatırı sayılır bir müşteri kitlesi tarafından beğeniyle karşılanmıştır.

Farklı dinamizmi ve yenilikçi franchising sistemi ile hem iş ortaklarına hem de müşterilerine, en kaliteli koku ve parfümlerin sunulduğu bir sistem oluşturmuştur. Konsept mağaza tasarımlarından, farklı ürün seçeneklerine kadar, profesyonel bir bakış açısı ile oluşturulan Royal Platinum markası, Türkiye’nin birçok yerinde mağaza sayısını günden güne arttırmaktadır.

Franchasing bayilik sistemi ile hedef kitle ihtiyaçlarına yönelik ürünler oluşturulan Royal Platinum markası, kalite ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Mağazaların ihtiyacı olan görsel ve tasarımsal desteğin yanı sıra Royal Platinum ekibinin özenle hazırladığı mobilya desteği ile iş ortaklarının her zaman yanında olmaya devam etmektedir.


Akıllı Franchising Sistemi

En iyi açık parfüm markası olmak üzere yola çıkan Royal Platinum, müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verecek ölçülerde bir standart ile franchising sistemini şekillendirmiştir. Açık parfüm bayiliği günümüzde yükselen bir trend olarak görülmektedir. Bu durum değerlendirildiğinde, klişeleşmiş açık parfüm mağazalarından ziyade farklı ve tamamen tasarım ve kalite odaklı mağaza konseptleri öne çıkmaktadır. Bayilik sistemi haricinde bir işletme açmanın ve bu işletmeyi ayağa kaldırmanın belirli bir maliyeti bulunmaktadır. Bir mağazanın dekorasyonu elbette çok önemlidir ama daha önemli olanın reklam, tanıtım ve pazarlama faaliyetleri olduğu aşikardır. Neden mi? Çünkü dekorasyon için temel bir ücret öder ve bu maliyet başlangıç maliyetinize dahil edersiniz. Ama reklam, tanıtım ve pazarlama faaliyetleri açık olduğunuz her an yapmanız gereken faaliyetlerdendir.

Royal Platinum sayesinde bu maliyet sıfıra iniyor! Nasıl mı? Royal Platinum oluşturduğu açık parfüm bayilik sistemi ile iş ortaklarının bütün tasarım, konsept, sosyal medya gibi tanıtım faaliyetlerini tek elden marka altında toplayarak, ödenmesi gereken maliyetleri kendisi karşılıyor. Bu durumda size sadece müşterilerinize odaklanmak ve işletmenizin zahmetsizce keyfini çıkarmak kalıyor.

Peki Royal Platinum’da tedarik süreci nasıl işliyor? Royal Platinum’da tedarik süreci; genel merkezin koordinasyonunda ilerlemektedir. Royal Platinum, talep ettiğiniz ürünleri sadece bir telefon ya da e-posta ile kapınıza kadar gönderiyor.

Bayilik Avantajları


ecofood-cooperation-icon-1

Prestijli Bir Yatırım

Büyüyen bayilik ağının bir parçası olmak

ecofood-cooperation-icon-3

Yüksek Kar Oranı

Yenilikçi franchasing sistemi ile her geçen gün artan kazanç sistemi

ecofood-cooperation-icon-2

Düşük Maliyet

Royal, iş ortaklarının bütün tasarım, konsept, sosyal medya gibi tanıtım faaliyetlerini tek elden marka altında toplamaktadır.

 
KOCAELİ FABRİKA
Sepetlipınar Mah. Arpalık Cad.
No:118 Blok 22/22 Başiskele Kocaeli
bayilik@royalplatinum.com.tr
Fabrika: 0262 502 09 09
İSTANBUL OFİS
Maslak 1453, Maslak Mah.
T4 A Blok K: -4
Sarıyer, İstanbul
FRANCHISE SORUMLULARIMIZ
Nesrin Zobar Söğütlü:
+90 (553) 702 70 57
Nermin Zengin:
+90 (532) 550 03 51
Sohbeti başlat
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim? :)
Powered by